Polepy na auta (osobní, nákladní, dodávky, autobusy) - samolepící nápisy a tisky

Stále hodně používanou technologií výroby reklamy na dopravní prostředky je řezaná grafika ze samolepících fólií. Nápisy a firemní loga vyřezané ze samolepících fólií najdou uplatnění nejen při polepu automobilů, ale i výloh nebo reklamních tabulí. Tam kde již tato technologie nestačí, používáme potisk samolepících fólií velkoformátovými plotry.

Zhotovujeme polepy na auta (osobní, nákladní, dodávky, autobusy), motorky, čtyřkolky, přívěsy, lodě, výlohy, billboardy, bigboardy, firemní štíty, reklamní tabule, značky, reklamní stojany, cedule, samolepky, štítky, etikety.

Samolepky a tabulky s potiskem o velikosti několika milimetrů (centimetrů) nebo metrů

Samolepky tiskneme v různých požadovaných rozměrech. Vytiskneme vám malý štítek o velikosti několika milimetrů (centimetrů) nebo samolepku v šířce až 1,62 m a délce až 50 m na billboard (bigboard) nebo např. celoplošný polep osobního i nákladního auta, autobusu, trolejbusu, tramvaje, letadla, lodě, motorky, čtyřkolky, atd. Tiskneme na papírové nebo vinylové (voděodolné) samolepky. Papírové samolepky vyrábíme laserovým digitálním tiskem, vinylové - voděodolné pak (eko) solventním tiskem, UV tiskem, sítotiskem nebo pigmentovým fotorealistickým inkoustovým tiskem.

Příklad použití papírových samolepek: přelepky na katalogy a prospekty, etikety na dárkové lahve, popisky, štítky. Dají se lehce popisovat kuličkovým perem případně označit razítkem.

Cena : 500,- Kč již od 8,- Kč/ks při odběru 200ks

Propagační tiskoviny (samolepky, štítky, etikety, vizitky, letáky, plakáty, billboardy, atd.)

Navrhujeme, tiskneme a dodáváme propagační tiskoviny (samolepky, štítky, etikety, vizitky, letáky, plakáty, billboardy).

Reklamní a informační plastové a hliníkové cedule

Vyrábíme plastové a hliníkové tabule včetně potisku kvalitní samolepicí fólií pro vnitřní i venkovní použití. PVC samolepicí fólii s Vaší grafikou nalepíme na PVC desku o tloušťce 1-10 mm. Používáme kvalitní materiály, které jsou odolné vůči exteriérovým vlivům (slunce, déšť, sníh). Pro větší životnost tisku používáme UV laminaci. Samozřejmě dodáváme cedule i s polepem řezanou grafikou (reklamní loga a nápisy) ze samolepících fólií.

Reklamní a informační plastové a hliníkové cedule mohou sloužit jako orientační systém uvnitř i vně budov, můžete je také umístit na plot nebo vrata jako označení provozovny apod..

Cena : 2.500,- Kč již od 1.499,- Kč/m2

Reklamní plachty, bannery, muší křídla, rollupy a vlajky všech velikostí (od 1 do 100m2)

Tiskneme reklamní plachty s oky, bannery, děrované MESH, textilní plachty, vlajky, muší křídla, rollupy, atd. Plachty dodáváme v různých požadovaných rozměrech a hmotnostech od 440, 510 až 700g/m2. Vytiskneme vám malou plachtu o velikosti např. 100x50 cm nebo plachtu v šířce 510 cm a délce 240 cm na billboard, příp. na bigboard v šířce 960 cm a délce 360 cm. Plachty vyrábíme solventním tiskem nebo UV tiskem.

Příklady použití plachty s potiskem: reklama na plot, reklama na billboard, označení provozovny, akce, plachta na prodej bytu či pozemku, apod.

Cena : 900,- Kč/m2 již od 399,- Kč/m2

Potisky na textil - sítotisk, nažehlovací fólie, přímý digitální plnobarevný tisk

Pro nažehlování našich tisků (loga, nápisy, fotografie) používáme nažehlovací lis Studio Clam Press. Velikost topné desky: 38x38 cm Nažehlovací motiv je přenesen (nažehlen) pomocí nažehlovacího lisu Studio Clam Press na vybraný reklamní textil - trička, bundy, mikiny, košile, dresy, bezpečnostní vesty, pracovní oděvy, šortky, kalhoty, čepice, tašky, ...

Cena : 500,- Kč již od 90,- Kč/ks při odběru 50ks

Fotoobrazy - fotoplátna vypnuté na dřevěném blind rámu

Vytiskneme Vám fotobraz z vašich digitálních fotografií ... Fotoobrazy tiskneme na kvalitní bílé saténové malířské plátno, které vypínáme na dřevěný rám.

Cena : 699,- Kč již od 540,- Kč

Razítka Trodat, Colop

Dodáváme razítka Trodat, Colop - zajišťujeme výrobu, výměnu, renovace. Objednejte si nové kompletní razítko nebo pouze štoček a polštářek do vašeho vlastního razítka.

Cena : 499,- Kč/ks již od 359,- Kč/ks

Reklamní předměty - propisky, diáře, kalendáře, USB, plastová pera, tužky, zapalovače, klíčenky, atd

Reklamní předměty dodáváme včetně potisku (tampónový tisk, laserování, ražba, gravírování, sítotisk, ...)

Písmomalířství

Navrhujeme a kreslíme reklamní nápisy či loga - formou písmomalířské techniky. Realizujeme grafiku či písmo na plochy k tomu určené.

3D nápisy, frézování, gravírování, laserování - pamětní tabule, trvalé označení EU projektů

3D reklamní nápisy, nebo loga jsou vyráběny na CNC frézce. Nejčastěji používanými materiály jsou - polystyren, Komatex, plexisklo, Dibond apod.

Tvorba webových stránek (domény, webhosting)

Tvoříme webové stránky na míru dle Vašich požadavků. Tvoříme nové weby i vylepšujeme ty současné - ať už po stránce designu, nebo jejich výkonnosti. Zaregistrujeme vám doménu a poskytneme i webhosting včetně e-mailu a technické podpory.

Cena : 20.000,- Kč již od 9.999,- Kč

Reklamní agentura a tiskárna Písek - tel. 777866333

 

Provozní doba:   PO – PÁ   8-12, 13-16 hod. (otevřeno po předchozí telefonické dohodě)

  IČO: 67162681, DIČ: CZ7209121612   e-mail: reklama@tiskpisek.cz   Bankovní spojení:
  Za Pazdernou, 397 01 Písek   web: https://www.tiskpisek.cz/   Oberbank AG, filiálka Písek
  (vedle 1. Písecký velkoobchod drogerie)   Firma je zapsána v evidenci:   č.ú.: 7300004347/8040
  Mobil: +420 777 866 333   MěÚ Písek Ev. č. 330501-6034-01   najít firmu na mapy.cz